NAKLİYE & KARGO HİZMETLERİ
KALİTELİ HİZMET
GÜVENLİ, HIZLI, EKONOMİK
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
HIZLI TESLİMAT

EXPRESS KURYE

express-kurye

Expres Kurye gönderileri öncelikli teslim edilmektedir…

Express Kurye Hizmeti İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini semtlere göre 60-90 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul’un her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin veya göndermek istediğiniz emtianın (zarf, paket, konşimento, ordino, teklif dosyası, hediye vs.) nerede olduğu hiç önemli değildir.

Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın kurye yönlendirilerek express kurye gönderiniz alınır ve teslim edilir.

express-kurye-2

Kurye Gönderilerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar !

  • Ekstra semtlere yapılacak kurye gönderilerinde yukarıdaki süreler semte göre artış göstermektedir.
  • Kuryenin sipariş alımı esnasında bekletilmesi gönderinizin zamanında teslim edilmesini geciktermektedir.Bu sebeple gönderilecek şeyin (zarf,dosya,paket vs) paketlenmiş ve hazır bir halde iken kurye talebinde bulununuz.
  • Gönderilecek şeyin uygun bir zarf veya poşete ağzı kapatılarak konulması ve üzerine gideceği adres, telefon ve teslim alacak kişi bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Eksik teslimat bilgisi yanlış adrese teslimata sebebiyet verebilir.
  • Yağmurlu havalarda gönderilecek şeylerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.